נושא: לגבי אודישנים....

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגובות בנושא זה: 2
קהילות אודישנים לגבי אודישנים....
נכתב על ידי חני__14_שוקר, ב: 22/07/2007 00:08
לגבי אודישנים....

היי..אני חני..בת 14 וחצי..

אין לי ניסיון בכל קטגוריית המשחק..(ריקוד,שירה,משחק,..)

יש לכם טיפים להציע..שיעזרו לי להתגבר על פחד במה..?

או על איך להיות באודישן..

איך להתחבר לדמות אותה אני הולכת לשחק..כדי לעשות אותה כמה שיותר טוב..

אשמח אם תעזרו לי...

תודה:]

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 22/07/2007 02:47 על ידי: MerGirl
MerGirl

היי חני,

אני לא מקצועית בתחום אבל בהחלט יכולה לספק לך מספר טיפים בנושאים שעליהם שאלת.

לגבי הפחד במה-

דבר נפוץ ושכיח מאוד בקרב כל בני האדם (שלא יהיו לך ספקות). אין אדם בעל "אובר" ביטחון עצמי. הוא צובר אותו במהלך הזמן.

אז מה שאני מציעה לך פה- תהיי עצמך! תדגמני לעצמך הבעות פנים מול המראה ותשימי לב שישנם המוני הבעות שאת מסוגלת לעשות. זה דבר שיעזור לך במימיקה (הבעות פנים במשחק).

דבר שני- ג'סטה (הבעות גוף במשחק)- תתחילי להקצין כל מה שאת עושה. למשל - בזמן שאת מסבירה משהו, אל תדברי בקטן.. תדברי בגדול! תשתמשי בתנועות ידיים בלי להתבייש!

תשירי ליד חברים, ליד ההורים או סתם לעצמך. תהיי יותר פעילה וכך תרכשי ביטחון. (זה עבד טוב אצלי.. לא רואה סיבה שזה לא יעבוד אצלך).

לגבי הדמויות שאליהן תתחברי: את ביישנית? עצבנית? סנובית? מצחיקה?

לכל דמות יש את האופי שלה. שוב- תירגול. תתרגלי לעצמך , בשקט שלך, כל מיני סוגי אנשים. תדברי לעצמך מול המראה ותבחני את עצמך. מה יותר קל לך ומה את מסוגלת להביע יותר. כך בעצם תוכלי איכשהו לבחור את סגנון הדמות האהובה עלייך. כמובן שבמשך הזמן תמשיכי לנסות עוד ועוד דמויות ו"לעבוד" עליהם וכך לשפר אותם. בעצם כל התירגול הזה רק עוזר לך .

בקשר להתחברות לדמות-

כשאת צריכה לעשות סצינה עצובה ובאמת להיראות עצובה, תחשבי על הדבר הכי עצוב שיש.. תחשבי על לאבד (חס וחלילה) מישהו קרוב, מוות של חייה אהובה.. משהו שבאמת מעציב אותך.

אם תצטרכי לשחק סצינת פחד- תחשבי על הפחדים הכי גדולים שלך ותממשי אותם! תצרי בתוכך אנדרנלין וברגע הנכון תתפוצצי עם צעקת אימה מטורפת! :) (סמכי עליי זה עובד P: ) חחח..

להיות מאושרת? פשוט תתני את החיוך של החיים! תקפצי! תדלגי! תעשי כל דבר שאת עושה כשאת מאושרתמתרגשת משמחה .. וכו'...

ואיך להיות באודישן? פשוט תהיי עצמך ותוציאי את המיטב מעצמך!!

ובעיקרון כל העולם במה...

מקווה שעזרתי ובהצלחה!!

אוהבת- רייצ'ל. :)

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 22/07/2007 11:02 על ידי: hilahope
hilahope

היי חני,

קראתי את התגובה של רייצ'ל ואני חושבת שהיא בהחלט טובה ומקיפה מאוד.

דבר נוסף שאני מוצאת שעוזר לי בחיבור לדמות הוא לשייך אותה לאדם שאת מכירה מהחיים.
הרי כל אחד מאיתנו מכיר מאות אנשים. בוודאי שביניהם יש כל "טיפוס" אפשרי.
ז"א שאם את צריכה לשחק מישהו שהיא "אאוטקאסט", למשל (מנודה חברתית) בוודאי שאת, שעדיין בבי"ס, יכולה לחשוב על אנשים כאלה שלא מתחברים, ובעצם לחקות אותם בצורת דיבור ושפת-גוף.

מצאתי שזה עוזר מאוד פשוט לנסות לראות למי הדמות דומה, מכיוון שהיא לא תמיד תהיה דומה לך, ואת רוצה להרחיב כמה שיותר את אופקי המשחק שלך ולא לנסות להתקבל רק לתפקיד שהוא לגמרי את.

בין אם הדמות ביצ'ית, חברותית, תחמנית, קנאית, מקובלת או דברנית - את מכירה את כולם. חפשי אותם באנשים סביבך - אין פשוט מזה!

-הילה.

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית