נושא: היי קראו אותי אני צריכה תגובות

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגיות: אודישנים

תגובות בנושא זה: 6
קהילות אודישנים היי קראו אותי אני צריכה תגובות
נכתב על ידי sara, ב: 23/07/2007 03:01
היי קראו אותי אני צריכה תגובות

היי אנשייםם, שמעו אני שלחתי בקשות למלא אודישנים וממ אפחד לא חזר אליי (מביך), אני אמורה לקחת את זה אישית או שזה קורה לעוד אנשים פה..? אני תוהה מה קורה... אם מישהו מבין על מה אני מדברת אשמח אם תוכלו להגיב..

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 23/07/2007 12:19 על ידי: איציק7
איציק7
כשאני עושה הגש מועמדות אף פעם לא חוזרים אליי אבל תמיד שמפרסם האודישן נתן את המייל שלו ושלחתי לו פרטים למייל הוא חזר אליי
  צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 23/07/2007 22:57 על ידי: mikisapir2
mikisapir2
לא הם לא תמיד חוזרים אלייך, יש אודישנים שנרשמתי אליהם ולא חזרו אליי ויש שכן חזרו אליי :) אזזז אל תקחי את זה אישית זה ממש רגיל וזה קורה לכולם... ושיהיה שבוע טוב מאמי

נשלח ב 25/07/2007 12:04 על ידי: shelly2100
shelly2100
מה שעושים הגש מועמדות הם לא חוזרים אליך?!?

נשלח ב 25/07/2007 12:37 על ידי: nafnaf (מנהל)
nafnaf

שרה שלום

כאן נפתלי מנהל האתר

אני יסביר לך ולכולם את התהליך

יוצרים ומפיקים וסטודנטים כל כל אחד אחר שזקוק לשחקן או דוגמן או ניצב או זמר וכו'

פונים בבקשה לאתר , אנחנו בודקים את טיב הבקשה , שואלים ,מבררים אם לא מדובר בסוטים ומטרידים ולאחר מכן אנו שולחים למגיש הבקשה את הלינקים של החברים שרוצים להגיע לאודישן.

בשלב הזה הוא כבר עם המידע אצלו והוא מחליט עם מי רוצה ליצור קשר ועם מי לא?

כלומר אנחנו לא מחליטים ,אנחנו לא יכולים לקבוע ליוצר את מי לבחור .

ההחלטה שלו תלוייה בהמון גורמים כמו למשל אם המראה מתאים  , אם הנסיון מספק,לפעמים יוצרים מחפשים דווקא נון אקטור(שזה שחקנים חסרי ניסיון), גיל , מיקום , שכר , וסתם אינטואיציה.

אז תבינו שהכל בסדר לאף אחד אין משהו נגדכם , פשובט  יש המון מתמודדים על מעט מקומות וחלק מתקבלים וחלק לא!

לדוגמא  - לכוכב נולד ניגשים מעל 50000 איש רק 100 מתקבלים לתוכנית הראשונה שזה 1 ל500 שזה סיכוי קטן מאוד

אמנם לא כל אודישן כאן הוא סיכוי 1ל 500 אבל בכל זאת אתם חייבים להבין שזה קשה להתחיל קריירה של שחקן , בטח בגיל 17 !!!

אם את מתייאשת בגיל כזה אני אומר לך מניסיון - אין סיכוי וחבל על הזמן שלך , תפתחי קריירה אחרת...

העצה שלי היא פשוטה  , כרגע השימוש באתר לא עולה כסף נכון? מה אכפת לך להמשיך ולהגיש מועמדות אולי משהו ייפול? לא תוזמני לא הפסדת כלום....בו זמנית אני מציע לשוחח עם חברים מהאתר ולהשאיר הודעות בקהילות ולשאול על אודישנים שמתפרסמים אולי מישהו יודע...וככה תעזרו אחד לשני

את צעירה מאוד ולפנייך מחכה עוד בגרויות וצבא ולימודים והודו וכן הלאה , אם לא תהיי סבלנית עכשיו רז מתי תהיי?????

יאללה חברים תפסיקו כבר להיות מפונקים ולשגע אותי במייל  - למה לא חוזרים אליי? לא רוצים ...לא רוצים

אם ירצו תאמינו לי שייפנו

תתחילו להבין שלא לכל דבר אתם מתאימים

בהצלחה

נפתלי

אם מישהו רוצה לדבר איתי בטלפון אז הטל במשרד הוא

0777008293

נשלח ב 25/07/2007 12:41 על ידי: nafnaf (מנהל)
nafnaf

עוד דבר

עם תמונות כמו שלך...שמצולמות גרוע

הסיכוי שלך קטן  בכל מקרה

חשבת פעם להשקיע ושמישהו יצלם אותך נורמלי???ולא סתם תמונה מהסלולר???

אשכרה תקחי את עצמך ברצינות ואז אולי יקחו גם אותך ברצינות

נשלח ב 26/07/2007 16:19 על ידי: sara
sara

הייי תודה לכולם שעניתם לי חמודים (:

ותודה מיוחדת לנפתלי שעזר לי להבין יותר טוב מה הולך, ובעניין התמונות- זה באמת משפיע עד כדי כך?? אין לי תמונות יותר טובות בינתיים לצעריי.. =\