נושא: סוכנות CU ? מישהו מכיר ויודע?

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגובות בנושא זה: 4
קהילות אודישנים סוכנות CU ? מישהו מכיר ויודע?
נכתב על ידי אמיר17, ב: 19/08/2007 01:35
סוכנות CU ? מישהו מכיר ויודע?
ספרו פרטים עליה.

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 19/08/2007 13:57 על ידי: דניאל=)
דניאל=)

שלום אמיר ..

אני רשומה בסוכנות לי מה שאמרו שהיא סוכנות טובה הם לא מבקשים ממך כסף לבוק אלה רק לחוזה שלהם של יצוג אומנים וכ"ד..

שזה 280 שקל..

אני עדיין לא קיבלתי הזמנה לאודישנים אבל ניראלי שזו סוכנות טובה...ונירשמתי לפני שבועיים..אז תחילט בעצמך מאמי לא מקבלים ישר שמה אודישנים צריך לחכות ...

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 22/08/2007 21:01 על ידי: ברבי20
ברבי20

אני לפני שנה נרשמתי לסי-יו, לא ממליצה בכלל להירשם אליה, חוסר מקצועיות, פעם באלף שנה יקראו לך לאודישן וגם זה לצורך ניצבות או משהו בסגנון הזה. עוד אחת מהסוכנויות שמרמות.

אומרים שלא תשלם, תעבוד רק פעמיים ללא תשלום וזה כביכול התשלום אליהם ואז שולחים אותך פעמיים לאיזו עבודת ניצבות ואומרים לך שמה לעשות ככה מתחילים ומאז לא תשמע מהם. ואל תטעה זה לא כי משהו בך לא בסדר, פשוט תבינו אין להם גם לאן לשלוח כי כדי להתקבל בתור שחקן תצטרך להירשם לאחת הסוכנויות הגדולות דוגמת זהר יעקובסון, לביאה הון, מיכל גברילוב, פרי כפרי ואלה בד"כ מקבלות רק אחרי שלוש שנים. ברוב המקרים.

בהצלחה:)

נשלח ב 10/09/2007 22:22 על ידי: נורית
נורית

מסכימה.

גם אני הייתי רשומה לסוכנות והתקשרו אליי אולי 3 פעמים בשנה.

לא ממליצה

:)

נשלח ב 20/09/2007 11:32 על ידי: מאור בן חיון
מאור בן חיון
כן אני מכיר אחי זה סוכנות על הפנים אם אתה רוצה המלצה מימני סוכנות ששימשה אותה בעבר והובילה אותי לאמון תיפנה אחי אחי אני ימליץ לך