נושא: למנהלי האתר... אם קיימים:)

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגובות בנושא זה: 10
קהילות הודעות למערכת למנהלי האתר... אם קיימים:)
נכתב על ידי ברבי20, ב: 22/08/2007 21:06
למנהלי האתר... אם קיימים:)

עוד לא יצא לי לקבל תגובה על אף אודישן שנתתי את בקשתי..

האם מישהו קיבל? לא ידוע..

אשמח אם התקשורת תזרום יותר... ולא תהיה חד צדדית

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 24/08/2007 16:05 על ידי: שקדר
שקדר

נכון את צודקת גם לי לא החזירטו תשובות על אף אודישן שביקשתי ונרשמתי אליו

סתם אתר מעפן

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 24/08/2007 16:09 על ידי: דניאל=)
דניאל=)

תאמת שגם אלי לא חזרו ולא רק לא חזרו אלה שאיזה צלם ניכנס לפרופיל שלי ניסה לקבוע איתה פגישה והוא היה סוטה בסופו של דבר תיזהרו מיסתובבים באתר הזה הרבה סוטים!!

הוא שאל אותי מידת חזייה וכאלה ואמרתי לו שאמא שלי לא יכולה באותו יום שקבענו אז הוא אמר טוב אז תבואי לבד מתחת לגיל 18 לפגישה רשונה חייבם לבוא עם הורה !

ואני בת 16

נשלח ב 25/08/2007 08:07 על ידי: מורמי
מורמי
את לא לבד כנראה גם אני אף פעם לא קיבלתי תשובה מה שלא נראה לי הגיוני ואני רשומה באתר הזה די הרבה זמן....אפילו נרשמתי לדברים שלא מעניינים אותי רק כדי לקבל איזשהו תגובה..אז שמנהלי האתר לא יזבלו שפונים אליכם רק אם אתם נראים להם וכו', לאודישנים מבקשים שיגיעו הרבה ואז עושים סינונים. בקיצור מהאתר הזה לא תפתחו קריירה רק תכניסו כסף לבעלי האתר חח   

נשלח ב 26/08/2007 23:40 על ידי: ברבי20
ברבי20
מה נעשה.. נמשיך להאמין בעצמנו עד שנמצא מקום אמיתי בו אפשר להתפתח בלי לשלם 2500 שקל לסוכנות ושירמו אותנו=) בצלחה תאמינו בעצמכן וזה יקרה!!

נשלח ב 29/08/2007 18:12 על ידי: שנימרלי
שנימרלי

כן גם לי לא שלחו שום דבר סתם סתומים ואני רשומה באתר הזה כבר איזה חצי שנה ולא יוצא מזה כלום..!!! נראה לי סתם עבדו עלינו...

נראה לי שאני יתחיל לחפש במקומות אחרים...:)

נשלח ב 02/09/2007 11:02 על ידי: astarg
astarg

אהלן,

אני מסכימה בעניין הזה שזה נדיר שחוזרים אליך כשאתה פונה לאודישן כלשהו, אבל מצד שני אני בטוחה שיש כאלה שכבר חזרו אליהם.

מה שאני לא מבינה זה למה  רשמתן (או כדי לא להכליל אז לפחות מישהי אחת ששמתי לב) שזה "אתר רמאי"... אני לא מבינה את זה, זה לא שדרשו מכן כסף עבור ההרשמה או שהייתן צריכות להתחייב למשהו, מהאתר יכולים לצאת שני דברים או כלום או עבודה/נסיון אבל לא מפסידים שום דבר אם מנסים.

עשו כאן אחלה אתר שיכול רק לעזור אז במקום להתלונן תתאזרו בסבלנות ומי שחושב שהוא מספיק טוב ובעל נסיון מוזמן לנסות במקביל להתקבל לסוכנות שחקנים.

נ.ב - אליי פנו בכמה הצעות מבלי שפניתי אליהם בכלל וגם השתתפתי בסרט סטודנטים אחד שהיה לטעמי (ככה שזה כן אפשרי :)

שבוע טוב

Astar

נשלח ב 03/09/2007 19:08 על ידי: nafnaf (מנהל)
nafnaf

לכל החצופות שלום רב.

תראו אתן פשוט עברתן את גבול הטעם הטוב , האתר הזה הוא התנדבותי בלבד  , אנחנו לא מרוויחים עליו שקל אחד ורק להיפך , בונים ומנסים לעניין אנשים באתר ובעצם בכם.

אני חוזר ואומר - הרבה עבודות מקבלים מהאתר הזה. אני אישית מכיר את הסיפורים.

לעניין הסוטים , חזרנו והזהרנו ואנחנו חוזרים על זה בכל הזדמנות ...אל תענו לאנשים שנשמעים לכם חשודים , אם אתן/ם מתחת לגיל 18 (וגם אם לא) היעזרו בחבר או חברה לפני שאתם נפגשים עם אנשים . בכל מקום באינטרנט יש אנשים חשודים ולכן צריך להיזהר.

עכשיו בנוגע לעניין : אתן לא מצליחות לגרום לאנשים לפנות אליכן למרות שאתן ניגשות לכל אודישן ואפילו הזניח מבינהם  , אתן לא מקבלות עבודה גם מגורמים אחרים ....אולי תסיקו מסקנות ותבינו שאתן לא בתחום הנכון ....(לא בציניות, אני מתכוון ברצינות)...

והכי חשוב תפסיקו להשמיץ את האתר הזה כי הוא נועד לעזור לכן ואף אחד כאן לא מרוויח שקל

תודה וכרגיל בהצלחה (גם למשמיצות)

נפתלי

נשלח ב 05/09/2007 12:42 על ידי: לירן (מנהל)
לירן

לכל החצופות שלום רב.

תראו אתן פשוט עברתן את גבול הטעם הטוב , האתר הזה הוא התנדבותי בלבד  , אנחנו לא מרוויחים עליו שקל אחד ורק להיפך , בונים ומנסים לעניין אנשים באתר ובעצם בכם.

אני חוזר ואומר - הרבה עבודות מקבלים מהאתר הזה. אני אישית מכיר את הסיפורים.

לעניין הסוטים , חזרנו והזהרנו ואנחנו חוזרים על זה בכל הזדמנות ...אל תענו לאנשים שנשמעים לכם חשודים , אם אתן/ם מתחת לגיל 18 (וגם אם לא) היעזרו בחבר או חברה לפני שאתם נפגשים עם אנשים . בכל מקום באינטרנט יש אנשים חשודים ולכן צריך להיזהר.

עכשיו בנוגע לעניין : אתן לא מצליחות לגרום לאנשים לפנות אליכן למרות שאתן ניגשות לכל אודישן ואפילו הזניח מבינהם  , אתן לא מקבלות עבודה גם מגורמים אחרים ....אולי תסיקו מסקנות ותבינו שאתן לא בתחום הנכון ....(לא בציניות, אני מתכוון ברצינות)...

והכי חשוב תפסיקו להשמיץ את האתר הזה כי הוא נועד לעזור לכן ואף אחד כאן לא מרוויח שקל

תודה וכרגיל בהצלחה (גם למשמיצות)

נפתלי

מספר אחד אתה נפתלי,
ישראלים, אתה נותן להם אצבע, רוצים את כל היד אין מה לעשות.

נשלח ב 16/09/2007 14:21 על ידי: shani-hala
shani-hala

חברים יקרים.. מבור ששתיתם ממנו- אל תירקו.

אף אחד לא מחייב אתכן לקחת חלק באתר הזה.

חבל שהגבתם בצורה שהגבתם, נפתלי ולירן- כל הכבוד על היוזמה,

תדעו שיש אנשים שחברים באתר הזה ומאוד מעריכים את העבודה שלכם גם בלי שיפנו אליהם הרבה..

הרבה הצלחה בהמשך.

כל הכבוד.

נשלח ב 22/09/2007 19:31 על ידי: ירדןןןןן
ירדןןןןן

הי..

חזרו אלי מסוכנות אביב הפקות

חתמתי איתם חוזה ואני גילתי שזאת סוכנות של מתחזים אז אני

ממליצה לא לחתום חוזה  בסוכנות אביב הפקות