נושא: יש לי בעיה

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגיות: אודישנים, חיפוש, משחק, כישרון

תגובות בנושא זה: 2
קהילות משחק יש לי בעיה
נכתב על ידי veybybv, ב: 21/08/2007 17:02
יש לי בעיה
  • שלום,
  • מאז השתתפתי בפרוייקט יחסית חובבני (של הצגת תיאטרון בבתי ספר בארץ) ומגמת בחירה של תיאטרון גיליתי כמה אני אוהבת את זה, אבל יש לי בעיה, אני משוכנעת שיש בי רמה כלשהיא של כישרון אבל אין לי איך לפתח אותה אני מנסה בכל אפשרות שיש לי בכיתה אם זו הקראה כלשהי ובבית תרגילים פשוטים של הצגת רגשות, אין לי כל דרך ללכת ללימודים מיוחדים למשחק כי ההורים שלי גם ככה משלמים הרבה על מגמת הקולנוע שאני הולכת אליה, עכשיו השאלה-בקשה, אתם יכולים אולי לייעץ לי מה אני יכולה לעשות כי אין לי ניסיון חוץ ממה שכתבתי למעלה ואני לא יכולה לצבור ניסיון אם אין לי ניסיון קודם (חלק מכם בטח מכירים את זה)
  • אני גם ככה נכנסת לכל מיני מקומות ומחפשת (דרך גוגל) אולי תוכלו לתת לי דרכי חיפוש יעילות יותר לאודישנים?
  •                               תודה לכל עזרה שתוכלו לתת לי

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 04/09/2007 16:42 על ידי: angeli
angeli
היי שמי אינה ויש לי הצעה די פשוטה למה שפשוט לא תלכי לאודשנים ותנסי להתקבל לאיזה תפקיד תשתפשפי קצת במשחק ולדעתי את תצברי יותר נסיון רק ככה אם את חושבת שאת משחקת טוב לכי על זה אל תחפשי מקומות ללמודים אם יש לך את זה בטבעיות אז תתחילי לעשות עם זה משהו לכי לשחק תאמיני לי שאת תתרשמי מעצמך הרבה יותר ממה שאת חושבת
  צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 07/09/2007 14:44 על ידי: shahar7
shahar7
היי שמי אינה ויש לי הצעה די פשוטה למה שפשוט לא תלכי לאודשנים ותנסי להתקבל לאיזה תפקיד תשתפשפי קצת במשחק ולדעתי את תצברי יותר נסיון רק ככה אם את חושבת שאת משחקת טוב לכי על זה אל תחפשי מקומות ללמודים אם יש לך את זה בטבעיות אז תתחילי לעשות עם זה משהו לכי לשחק תאמיני לי שאת תתרשמי מעצמך הרבה יותר ממה שאת חושבת

:|

זאת בדיוק הבעיה שלה.. תקראי טוב יותר בפעם הבאה.

בכל מקרה,

תבדקי אם יש לך באיזור חוג לדרמה..

הייתי בבעיה הזאת גם בהתחלה וברגע שמצאתי חוג לדרמה מה שהיה די קל התפתחתי וזה משך אותי להמון מקומות ופירסם אותי באיזור שאני גר בו[בישוב שלי ובכלל בערים הקרובות] ומאז שיחקתי בעוד כמה מקומות בגלל שביקשו ממני..

זה מאוד נחמד וזאת אחלה דרך להתחיל.

איפה את גרה ד"א?

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית