נושא: צריך עזרה דחוף מכל מי שלומד פיתוח קול או שהוא חזק בשירה

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגיות: פיתוח קול, שירה

תגובות בנושא זה: 2
קהילות שירה ופיתוח קול צריך עזרה דחוף מכל מי שלומד פיתוח קול או שהוא חזק בשירה
נכתב על ידי איציק7, ב: 22/07/2007 21:05
צריך עזרה דחוף מכל מי שלומד פיתוח קול או שהוא חזק בשירה

אז ככה ביום חמישי יש לי אודישן לתפקיד של פיטר פן שזה כולל משחק שזה בעצם התחום שלי ריקוד שאני די טוב בזה ושירה שאני חלש מאוד בחיים לא למדתי שירה או משהו כזה ואני בעצם רוצה כמה טיפים איך לשיר נכון או עזרה בסיסית בשירה..תודה רבה לעונים!!!

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 29/07/2007 14:57 על ידי: irisfirst
irisfirst

טוב קודם כל לפני ששרים עושים חימום בדיוק כמו שעושים בספורט צריך להכין את הגוף  ואז הרבה יותר קל ,

תשאף אוויר בקול ותוציא בקול כמה וכמה פעמים, נשיפות קצרות ארוכות וכ'ו,

הדבר השני שעושים זה חימום של השרירים תסובב קצת את הידיים, הראש, כתפים, תכופף את הגוף כלפי מטה ,תקפוץ ותעשה מה שבא לך כדי להתחמם.

לאחר מכן תתחיל לשיר שיר שקל לך מאוד לבצע רק כדי לחמם את הקול, אל תעלה לצלילים גבוהים מידי, ואתה יכול אפילו סתם לזמזם דו,רה מי פה, ואז לאט לאט לעלות בגבהי הסולמות...

אני מכירה אנשים שלפני אודישן חוסכים את "החימום" בכך שהם מקיפים את הבניין כמה פעמים, ככה אתה גם נושף ושואף וגם מחמם את הגוף.

, לאודישן תבחר שיר שנוח לך איתו,

אל תנסה לשיר בקול גבוה זאת טעות נפוצה שהרבה אנשים עושים הם לא שמים לב שהם צועקים ולא שרים, הענין הוא האיכות (גם אם היא חלשה יש בימינו מקרופונים) ולא הכמות (צעקות כאן לא יעזרו זה לא שוק!).

ותנסה להגות את המילים כמה שיותר ברור, שהדיקצייה תהיה נכונה זה מאוד חשוב !

תשתדל לא לשיר כשהפה שלך "סגור תפתח אותו ותן לקול לצאת החוצה .

תאמין בעצמך, גם אם אתה לא "זמר" ואין לך ניסיון תכניס לך לראש שאתה שר כבר 40 שנה הלוואי שהאודישן יעבור לך חלק כמו חמאה,והעיקר תהנה מזה  .

המון המון בהצלחה ,ואם יש משהו שאני אוכל עוד לעזור או להוסיף תשלח הודעה בכיף :)

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 30/10/2007 12:02 על ידי: שרון424
שרון424

בס"ד

אחי שיהיה לך בהצלחה באודישן..!! ואל תשכח לספר איך היה..(',')

דרך אגב מתוך סקרנות איך הגעת לאודישן הזה ( זו הפקה מקצועית..........???).......??

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית