נושא: Touch model agency מישהו מכיר אותם?

Warning: Creating default object from empty value in /media/ssd/html/mytalent.co.il/www/classes/class.msgManager.php on line 40
תגובות בנושא זה: 2
קהילות סוכני דוגמניות / רמאים Touch model agency מישהו מכיר אותם?
נכתב על ידי LadyM0use, ב: 10/08/2007 19:26
Touch model agency מישהו מכיר אותם?

פנו אליי משם, והם גם השיגו לי אודישן עוד לפני שחתמתי איתם על משהו,

אבל אני רוצה לדעת אם הם מקצועיים, וזה..

מישהו יכול לענות לי?

שליחת תגובה

תגובות הגולשים

נשלח ב 11/08/2007 20:32 על ידי: ספיר1992
ספיר1992

דבר ראשון, אני חייבת לרשום שאת מאד מאד יפה.

בקשר לסוכנות טאצ':

הרבה מאד אנשים מפקפקים בהם.

אני דווקא לא כ''כ חושבת שהם רמאים הם פשוט לא נראה לי בטווח הזה יעשו ממך ''סטארית'', ''כוכבת'' או ''מפורסמת''. הם סוכנות כמו לא מעט סוכנויות שמשיגות בדר''כ אודישנים לעבודות קטנות. יכול להיות שאולי בעתיד הקרוב/רחוק בטווח אחר הם יעשו לסוכנות יותר גדולה ומובילה בתחום ויהיו גם עבודות יותר גדולות מהעבודות הרגילות.

חברה שלי הגיעה לסוכנות לאחר שפנתה אליהם וזומנה לפגישה.

הם דרשו ממנה 2000 ש''ח לבוק שזה סכום לא קטן בכלל.

הם הסבירו לה כי דוגמנית בחו''ל היא לא תהיה בגלל שהיא נמוכה  אבל בארץ הם יכולים לנסות ולפעול כדי שתצליח ולשלוח אותה למירב האודישנים, כל זאת כמובן אם תעשה אצלהם את הבוק.

לדעתי, סוכנות שבטוחה במיוצג ובכך שיהיו לו עבודות

א) יכולה להשקיע בו בוק התחלתי ולא לגבות ממנו סכום כזה רציני, זאת בתמורה לאחוזים נוספים מהעבודות שעתידות לבוא

ב) כמו לא מעט סוכנויות לא לתת כסף על העבודות הראשונות בלבד.

ג) לממן חלק ניכר מהבוק כי היא יודעת שבהמשך תוכל להרויח מכך.

אם הם הציעו לך לדגמן יכול להיות שהם באמת מעוניינים בך וישקיעו בך את הבוק ו/או יעזרו לך לממן אותו, אלא אם כן כבר יש לך בוק מקצועי.

אם למרות זאת הם פנו אלייך בדרישה כספית ובשבילך 2000 ש''ח זה סכום כבד מידי על אודישנים שאת לא בטוחה שיצא מהם משהו ושלא בטוח תתקבלי לעבודות, אציע לך לפנות לסוכנויות אחרות שיעריכו אותך ויעזרו לך בנושא הבוק ולא יגבו כספים מיותרים.

בהצלחה.

צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית

נשלח ב 15/08/2007 05:54 על ידי: llevy11
llevy11

דבר ראשון, אני חייבת לרשום שאת מאד מאד יפה.

בקשר לסוכנות טאצ':

הרבה מאד אנשים מפקפקים בהם.

אני דווקא לא כ''כ חושבת שהם רמאים הם פשוט לא נראה לי בטווח הזה יעשו ממך ''סטארית'', ''כוכבת'' או ''מפורסמת''. הם סוכנות כמו לא מעט סוכנויות שמשיגות בדר''כ אודישנים לעבודות קטנות. יכול להיות שאולי בעתיד הקרוב/רחוק בטווח אחר הם יעשו לסוכנות יותר גדולה ומובילה בתחום ויהיו גם עבודות יותר גדולות מהעבודות הרגילות.

חברה שלי הגיעה לסוכנות לאחר שפנתה אליהם וזומנה לפגישה.

הם דרשו ממנה 2000 ש''ח לבוק שזה סכום לא קטן בכלל.

הם הסבירו לה כי דוגמנית בחו''ל היא לא תהיה בגלל שהיא נמוכה  אבל בארץ הם יכולים לנסות ולפעול כדי שתצליח ולשלוח אותה למירב האודישנים, כל זאת כמובן אם תעשה אצלהם את הבוק.

לדעתי, סוכנות שבטוחה במיוצג ובכך שיהיו לו עבודות

א) יכולה להשקיע בו בוק התחלתי ולא לגבות ממנו סכום כזה רציני, זאת בתמורה לאחוזים נוספים מהעבודות שעתידות לבוא

ב) כמו לא מעט סוכנויות לא לתת כסף על העבודות הראשונות בלבד.

ג) לממן חלק ניכר מהבוק כי היא יודעת שבהמשך תוכל להרויח מכך.

אם הם הציעו לך לדגמן יכול להיות שהם באמת מעוניינים בך וישקיעו בך את הבוק ו/או יעזרו לך לממן אותו, אלא אם כן כבר יש לך בוק מקצועי.

אם למרות זאת הם פנו אלייך בדרישה כספית ובשבילך 2000 ש''ח זה סכום כבד מידי על אודישנים שאת לא בטוחה שיצא מהם משהו ושלא בטוח תתקבלי לעבודות, אציע לך לפנות לסוכנויות אחרות שיעריכו אותך ויעזרו לך בנושא הבוק ולא יגבו כספים מיותרים.

בהצלחה.

אם את רוצה סוכנות טובה שלא תיצטרכי להשקיע כסף על בוק זאת הסוכנות שלי הסוכנות תשקיע עלייך את הכסף של הבוק ותוך כדי עבודות את תחזירי להם את הכסף 2000 שקל עבודה תקבלי כסף עבודה אחרי זה לא ככה כדי שגם את תרויחי לפעמיים עד שתחזירי :) פני אליי בפרטי אני יתן לך פרטים והכל של הסוכנות
  צטט - פרופיל - הוסף כחבר - הודעה פרטית